PF 2021

Celý tým CRPV a projektu PRVI vám přeje vše nejlepší do roku 2021, hodně zdraví a také duševní pohodu. Uplynulý rok byl pro všechny ohromně náročný, navzdory tomu se můžeme v projektu PRVI pochlubit výstupy, které vás možná zaujmou. Tak jako v roce 2020, i nyní vám v sérií aktualit postupně představíme výsledky naší práce v uplynulém roce. 

1. 1. 2021

Bez popisku

Navzdory situaci, kterou jěště na začátku minulého roku nikdo neočekával, se nám podařilo splnit cíle projektu PRVI i za rok 2020. Účastnili jsme se konference ČAPV v Ostravě, publikovali popularizační článek na online portálu A2Alarm, nebo odborný článek v anglickém čísle časopisu Pedagogika. Dále jsme, v rámci možností, pracovali v terénu na sběru dat. Úspěšně jsme také zahájili práci na výukových materiálech. Natočili jsme výukové video, které jsme otestovali na studujících střední pedagogické školy.  

V roku 2021 se můžete těšit na dokumentární knihu a další odborné i popularizační články. Pracovat budeme také dále na praktických výstupech, jako výuková videa nebo e-learningová platforma. Postupně vás budeme o všem informovat na této webové stránce.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info